Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Som filantrop. Áno, znie to neuveriteľne, ale mám rád ľudí. Mám ich tak veľmi rád, že všade chodím autom. To preto, aby som ich neurážal svojou blízkosťou. Tak veľmi mi na nich záleží.

Som aj ekologický aktivista. Mám rád prírodu, obzvlášť hory. Fascinuje ma Turčianska Kotlina, kde ma zo všetkých strán pozdravuje Malá a Veľká Fatra, keď sedím na záhrade so sluchátkami na ušiach (to aby som nerušil vtáctvo hlasnou hudbou). A aby som neotravoval ani lesnú zver, na hory sa len pozerám a zbytočne na ne neleziem. Nádhera. A aby som prírodu šetril ešte viac, všade chodím autom. Sám. To preto, aby som neprimerane nezvyšoval spotrebu paliva zaťaženým autom. Moja filantropia a ekologické zmýšľanie spolu koexistujú v prekrásnej symbióze.
Som tiež sociálne cítiaci človek. Pre podporu si chodím až druhý deň aby som ostatným umožnil v kľude si vybrať peniažky od štátu. Okrem toho, na druhý deň už na pošte nie je taký nával a ja nemusím ubližovať milovaným blízkym svojou prítomnosťou. Aby som nezaťažoval životné prostredie preťažovaním mestskej hromadnej dopravy, chodím si pre podporu autom. Sám. 
Filantropia, ekologické zmýšľanie a sociálne cítenie dokážu vytvoriť mystickú symbiózu.

comments

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť