Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Neodpustil som si kliknúť na odkaz v jednom nemenovanom českom mienkotvornom internetovom denníku, ktorý mi podľa názvu sľuboval pochopiť, ako ženy rozpoznajú zo zmeny v správaní partnerovu neveru. Určite týmto klikom nepriznávam, že sa ma téma akýmkoľvek spôsobom dotýka, ale možno budem môcť pomôcť kamarátom.... Ak očakávate príliš seriózne pojednanie, prosím zatvorte urýchlene svoj internetový prehliadač.

Rady pochádzajú z knihy Raymonda B. Greena a Marcelly Bakur Weinerové "180 zrádných signálů, že vás partner podvádí, a jak ho odhalit". Rady se vraj dajú aplikovať ako na mužov, tak aj na ženy.

Už teraz je jasné, že na môj osobný zoznam kníh, ktoré určite nikdy nekúpim, pribudla ďalšia.

Dovolím si citovať niekoľko veľmi „inteligentných“ myšlienok a zároveň ponúknem svoju radu, či vysvetlenie :

Váš milý je pozornější k vašim potřebám než obvykle. Je to kvůli pocitům viny, které podvodníci pociťují na začátku aférky.

Nemôžem uveriť, že by niečo podobné nejaký psychológ vypustil z úst a už vôbec, že by sa pod niečo podobné podpísal. Raymonda a Marcellu začínam podozrievať, že ide o jednu a tú istú autorskú osobu, ktorá má problém s určením vlastnej identity a podvádza sama seba. Marcella má niekedy ráno podivuhodný pocit, že Raymond je podozrivo pozorný, lebo na ňu nevylial hrniec studenej vody tak, ako obvykle.

Začal vám kupovat dárky, spoustu dárků. Jde o takzvané "dárky z viny".

Raymond začína skupovať obsah zlatníctiev, sex-shopov a kúpil aj majoritný podiel vo firme Armani. Marcelle sa po otvorení kabelky na zem vysypú nové a nové diamantové prstene, nákupné poukážky, spodné prádlo, prášok do pečiva…
Moja rada : keď už máte nejaký pocit viny, zažente ho alkoholom. Marcella to bude vnímať jako štandartnú situáciu a k žiadnemu podozreniu nedôjde.

Chování vašeho přítele vám způsobuje zvláštní pocity kolem žaludku, že něco není v pořádku.

Marcelle sa náhle zhoršilo trávenie. Ihneď po konzumácii akejkoľvek stravy dôjde k jej vyvráteniu a tiež sa zvyšuje frekvencia stolice. Marcellu okamžite napadne jediný vinník : Raymond a jeho nová milenka…
Moja rada : Všímajte si trávenie vašeho partnera. V prípade potreby vždy majte nablízku živočíšne uhlie.

Častěji se s vámi hádá. Hádky mu dávají důvod vybuchnout a odejít z domu.

Tak toto sa mi vôbec nechce komentovať, ale neodpustím si radu :
Nehádajte sa. Stačí zobrať smetný kôš, osprchovať sa, urobiť si pedikúru, použiť antiperspirant, vykonať základnú zubnú hygienu a s prázdnym košom sa vrátiť na druhý deň. Partner si určite nič neobvyklé nevšimne.

Když se hádáte, mluví o konci vašeho vztahu. Říká věci jako "Co bys dělala, kdybychom se rozešli?" nebo "I kdyby se s námi něco stalo, budu tě mít vždy rád jako přítele."

Ktorý magor by niečo podobné hovoril, keby chcel aférku držať v tajnosti? Žeby Raymond?

Změnil se mu hudební vkus. Poslouchal například pop-music a nyní je fanda do country.

Začať fandiť country nie je známka nevery, ale demencie. Takže partnerka môže zostať pokojná.

Dřív za sebou doma nechával dveře otevřené, zatímco teď je zavírá, obzvlášť když jste poblíž. Například páry, které spolu jsou už dlouho, nechávají otevřené dveře do koupelny.

Raymond je masochista. Má rád keď sa pri sprchovaní na neho valí chladný vzduch otvorenými dverami. Ak začne Raymond dvere zatvárať, dá sa to skôr vysvetliť jeho prechladnutím.
Moja rada : Vykonávajte veľkú potrebu pri otvorených dverách. Dáte tým partnerke najavo, že nemáte čo skrývať a partnerka to určite „ocení“.

Raději tráví čas s kamarády než s vámi

Tak toto rozhodne nie prejav nevery. Ak si to Marcella skutočne myslí, je načase revidovať jej svojprávnosť. Tým by sa otvorili dvere k skutočnej nevere…

Začal používat nové fráze, slova, slovní spojení nebo vyjadřuje názory, které jsou pro něj neobvyklé.

Toto môže byť spôsobené začiatkom štúdia MBA, prípadne záľubou v Mormónskej sekte.

Po probuzení vypadá polekaně či vyplašeně. Tato nejistota může být způsobena tím, že si není jistý, kde (v čí ložnici) se probudil a vedle které z žen se vlastně probudil. 

Raymond začína prežívať rozvrat osobnosti…
V takýchto prípadoch doporučujem pred plánovaným zaspávaním urobiť si nenápadnú značku na ruke. Napríklad koliesko bude znamenať „doma“ a krížik „milenka/milenec“. Používajte ľahkozmývateľnú farbu, ale pozor na neplánované sprchovanie počas noci. Ak sa aj napriek týmto opatreniam ocitnene v popisovanej situácii, použite oslovenie „miláčik“ a urýchlene opustite príbytok, v ktorom ste sa prebudili. Po porovnaní adresy a čísla popisného sa pravdepodobne zorientujete a môžete sa vrátiť s tým, že ste sa zabudli naraňajkovať.

Na záver vás chcem uistiť, že vám rád poskytnem kvalifikovanú radu v prípade, že máte podozrenie…. Stačí napísať na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo použíť diskusiu k článku.

comments

Komentárov  

+1 #1 karel 2016-02-09 20:10
jste Pán a posílám Vám 10 EUR
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť